Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Asus Zenbook Flip UX363EA-OLED-WB503
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Лаптоп Asus Zenbook Flip UX363EA-OLED-WB503 | ID - 98586
1047.64€
2,049.01 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i5-1135G7 2.40 GHz, 8 MB cache
Процесор, серия:
Intel Core i5
RAM памет:
8GB on board
Памет, тип:
LPDDR4X
Памет, слотове:
-
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15009484
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Геймърски лаптоп MSI Katana 15 HX B14WEK
1,389.00 €
Лаптоп Microsoft Surface Laptop 2 1769 Burgundy
409.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad L16 G2 Intel Core Ultra 7 255U
1,794.00 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad T14 Gen 1 (Intel)
334.00 €
Лаптоп Dell Pro 14 PC14250
909.00 €
Лаптоп Dell Pro 14 Premium PA14250
2,129.00 €
Лаптоп Dell 16 DC16251
904.00 €
Лаптоп HP EliteBook 830 G7
424.00 €
Лаптоп Asus Zenbook Flip UX363EA-OLED-WB503
1047.64 €/
2,049.01 лв.
2,049.01 лв.
Техническа характеристика на Лаптоп Asus Zenbook Flip UX363EA-OLED-WB503, 90NB0RZ1-M06200 |
|
| Процесор | Intel Core i5-1135G7 2.40 GHz, 8 MB cache |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| RAM памет | 8GB on board |
| Памет, тип | LPDDR4X |
| Памет, слотове | - |
| Твърд диск, GB | 512GBM.2NVMePCIe3.0 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| M.2 слот | - |
| Видео карта | Intel Iris Xe Graphics |
| Видео карта, GB | - |
| Дисплей, inch | 13.3" (33.78 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Glare |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Сензорен дисплей | Touch |
| Web камера, MP | HD camera with IR function to support Windows Hello |
| Безжична карта | 802.11ax |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| 4G/LTE | - |
| Мрежа | - |
| Операционна система | Windows 10 Home 64-bit |
| Windows OS | yes |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt 4 supports display / power delivery |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Четец за карти | - |
| Звук | SonicMaster, Smart Amp Technology, Built-in array microphone//harman/kardon (Premium), Voice control with Cortana and Alexa voice-recognition support |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Батерия, cell | 67WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| IPS матрица | IPS |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 30.5 x 21.1 x 1.4 |
| Цвят | Grey |
| Тегло, kg | 1.30 kg |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

