Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Мишка Asus ROG Harpe Ace Aim Lab Edition Gaming Mouse | ID - 128479
169.00€
330.54 лв. с ДДС
Интерфейс:
USB 2.0 (TypeC to TypeA), Bluetooth 5.1, RF 2.4GHz
Други:
Li-Ion Battery, Battery Life: 90 hours without lighting, 79 hours with default lighting(Breathing)
Цвят:
White
Статус:
Нов
Гаранция:
12 месеца
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15015055
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Геймърска мишка Genesis Gaming Mouse Zircon 660 Pro Wireless 26000 DPI Black
50.00 €
Геймърска мишка Genesis Gaming Mouse Zircon 660 Wireless 12000 DPI Black
31.00 €
Мишка Logitech Wireless Mouse M185 - RED - 2.4GHZ - N/A - EWR2 - 10PK ARCA AUTO
13.00 €
Мишка TRUST Primo Wireless Mouse White
8.00 €
Мишка TRUST YVI+ Wireless Mouse Eco Red
12.00 €
Мишка Dell M-UVDEL1
14.00 €
Мишка HP 128 Laser Wired Mouse
14.00 €
Мишка HP 125 Wired Mouse
11.00 €
Мишка Asus ROG Harpe Ace Aim Lab Edition Gaming Mouse
169.00 €/
330.54 лв.
330.54 лв.
|
|
| Интерфейс | USB 2.0 (TypeC to TypeA), Bluetooth 5.1, RF 2.4GHz |
| Други | Li-Ion Battery, Battery Life: 90 hours without lighting, 79 hours with default lighting(Breathing) |
| Цвят | White |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | Wireless |
| Размер | 128 x 64 x 40 mm |
| Тегло, g | 54g (without cable and USB dongle) |
| Подсветка | - |
| game | Геймърски |
| Резолюция, dpi | 36000 dpi |
| Сензор, тип | ROG AimPoint |
| Брой бутони | 5 |
| Програмируеми бутони | 5 programmable buttons |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)









