Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Asus X509FA-WB311
Лаптоп Asus X509FA-WB311 | ID - 93727
420.79€
822.99 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i3-8145U 2.10 GHz, 4 MB cache
RAM памет:
8192MB (4GB on board + 4GB)
Видео карта:
Intel UHD Graphics 620
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Wi-Fi 5(802.11ac)
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15007700
Избери добавки:
Цена:
420.79 €/
822.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
45.53€/мес.
420.79 €/
822.99 лв.
цена с ДДС
Лаптоп Asus X509FA-WB311
420.79 €/
822.99 лв.
822.99 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Asus X509FA-WB311 | |
| Процесор | Intel Core i3-8145U 2.10 GHz, 4 MB cache |
| RAM памет | 8192MB (4GB on board + 4GB) |
| Видео карта | Intel UHD Graphics 620 |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Wi-Fi 5(802.11ac) |
| Операционна система | No OS |
| Цвят | Grey |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 1.90 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i3 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GBPCIEG3x2NVMEM.2 |
| Дисплей, inch | 15.6'' (39.62 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, МВ | - |
| Звук | Built-in speaker, Built-in microphone, Audio by ICEpower, Sonic Master |
| 3G | - |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | M.2 2280 |
| USB порт | 2 USB 2.0, 1 USB3.1 Type A (Gen1), 1 USB3.1 Type C (Gen 1) |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 Headphone-out & Audio-in Combo Jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | Micro SD Card reader |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | Web Camera |
| Клавиатура, тип | Full-sized Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | - |
| Батерия, cell | 32WHrs, 2S1P, 2-cell Li-ion, 45W AC Adapter |
| Памет, слотове | up to 12GB, no free slot available |
| Сигурност | TPM (Firmware TPM), BIOS Booting User Password Protection |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 36.0 x 23.4 x 2.3 |
| Мрежа | - |
| Bluetooth | Bluetooth 4.1 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

