Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
Слушалки Dell Pro Wireless ANC Headset WL5024 | ID - 119926
316.49€
619.00 лв. с ДДС
Микрофон:
5 (2 analog, AI Beamforming & 4 Hybrid ANC), Uni-Directional, AI Beam Forming; 100-130° rotation (Discreet, single sided, left)
Тип:
Overhead, on-ear
Други:
Speaker Size 40mm; Ear Cup Size (Diameter) 70 (W) x 77 (H) mm
Цвят:
Black
Статус:
Нов
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15013947
Избери добавки:
Цена:
316.49 €/
619.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
34.24€/мес.
316.49 €/
619.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
34.24€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Слушалки Dell Pro Wireless ANC Headset WL5024
316.49 €/
619.00 лв.
619.00 лв.
| Техническа характеристика на Слушалки Dell Pro Wireless ANC Headset WL5024 | |
| Микрофон | 5 (2 analog, AI Beamforming & 4 Hybrid ANC), Uni-Directional, AI Beam Forming; 100-130° rotation (Discreet, single sided, left) |
| Тип | Overhead, on-ear |
| Други | Speaker Size 40mm; Ear Cup Size (Diameter) 70 (W) x 77 (H) mm |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Предназначен за | Обща употреба |
| Тип на свързване | Bluetooth 5.3 (range up to 30m), USB Converter Adapter/Dongle: USB-A (male), USB-C (female), Detachable USB C-C (charging) |
| Конектор | USB-C Wireless Audio Receiver and USB-A Adapter |
| Шумопотискане | AI Up-Link Noise Cancellation |
| Контрол на звука | Mute/unmute mic on earcup (Mutes when in discreet mode), Media (Long press to trigger Voice assistant), Volume +/-, ANC modes, Power On/Off (single press), BT Pairing (long press for BT pairing), MS Teams |
| Време за работа на батерия | Talk: Up to 34hrs (ANC & busy light off), Up to 20hrs (ANC & Busy light on), Listening time: Up to 78hrs (ANC Off & busy light off), Up to 50hrs (ANC On & Busy light off) |
| Време за зареждане | 2.5 Hrs to Full |
| Честотен обхват, Hz | Audio: 20 Hz - 20 kHz; Microphone: 100 Hz - 14 kHz |
| Чувствителност, dB | 120dB @ 1mW/1kHz |
| Дължина на кабела, m | 1.5 m charging cable |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

