Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Asus ROG Zephyrus GA502IU-AZ015T
Лаптоп Asus ROG Zephyrus GA502IU-AZ015T | ID - 96116
1519.05€
2,971.00 лв. с ДДС
Процесор:
AMD Ryzen 7 4800HS 2.90 GHz, 8 MB cache
RAM памет:
16GB 3200MHz (8GB on board + 8GB)
Видео карта:
NVIDIA GeForce GTX 1660Ti
Сензорен дисплей:
-
Безжична карта:
Intel Wi-Fi 6(Gig+) 2x2
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15008532
Избери добавки:
Цена:
1519.05 €/
2,971.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
164.36€/мес.
1519.05 €/
2,971.00 лв.
цена с ДДС
Лаптоп Asus ROG Zephyrus GA502IU-AZ015T
1519.05 €/
2,971.00 лв.
2,971.00 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Asus ROG Zephyrus GA502IU-AZ015T | |
| Процесор | AMD Ryzen 7 4800HS 2.90 GHz, 8 MB cache |
| RAM памет | 16GB 3200MHz (8GB on board + 8GB) |
| Видео карта | NVIDIA GeForce GTX 1660Ti |
| Сензорен дисплей | - |
| Безжична карта | Intel Wi-Fi 6(Gig+) 2x2 |
| Операционна система | Windows 10 Home |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 2.10 kg |
| Процесор, серия | AMD Quad Core |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GBM.2NVMePCIe3.0 |
| Дисплей, inch | 15.6" (39.62 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1080 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Звук | 2 speakers with Smart Amp, Built-in array microphone |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | 2 M.2 slots support either SATA and NVMe |
| USB порт | 3 USB 3.2 Type A Gen 1, 1 USB 3.2 Type C Gen 2 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | TypeC (DP 1.4) |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | - |
| Аудио портове | 1 3.5mm combo audio jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Четец на пръстов отпечатък | - |
| Web камера, MP | - |
| Клавиатура, тип | Illuminated Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата. |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 76WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion, 180W AC Adapter |
| Памет, слотове | 1 SO-DIMM slot, up to 24GB |
| Сигурност | Kensington Lock |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 36.0 x 25.2 x 2.0 |
| Честота на опресняване, Hz | 240Hz |
| Мрежа | 10/100/1000 Mbps |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| game | Геймърски |
| IPS матрица | IPS |
| Видео карта, GB | 6GB GDDR6 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

