Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
Тонколони Microsoft Modern USB-C Speaker Black | ID - 100692
28.63€
56.00 лв. с ДДС
Интерфейс:
USB-C connector
Микрофон:
Two omni-directional microphones, background noise-reducing
Други:
Up to 83 dB SPL (1kHz@0.5m via cable connector with power on); Compatibility: Windows 10/8/8.1, Mac OS X 10.15/OS 11.0
Цвят:
Matte Black
Статус:
Нов
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15010135
Избери добавки:
Цена:
28.63 €/
56.00 лв.
Не ти достигат още 124.37€ за безплатна доставка
или купи на изплащане:
28.63 €/
56.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Тонколони Microsoft Modern USB-C Speaker Black
28.63 €/
56.00 лв.
56.00 лв.
| Техническа характеристика на Тонколони Microsoft Modern USB-C Speaker Black | |
| Интерфейс | USB-C connector |
| Микрофон | Two omni-directional microphones, background noise-reducing |
| Други | Up to 83 dB SPL (1kHz@0.5m via cable connector with power on); Compatibility: Windows 10/8/8.1, Mac OS X 10.15/OS 11.0 |
| Цвят | Matte Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Bluetooth | - |
| Тегло, g | 191 g |
| Захранване, тип | Wired; Cable length: 0.68 m |
| Контрол на звука | Microsoft Teams button, Mute button, Volume up button, Volume down button, Hook Switch button |
| Честотен обхват, Hz | 200Hz – 20kHz for music playback; 300Hz-10KHz for conference |
| Брой високоговорители | 1 |
| Водоустойчивост | - |
| Размери, mm | 138 x 70 x 29 mm |
| Високоговорител, тип | Speaker |
| Размер на високоговрителя, mm | 50 mm full range driver |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

