Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Лаптопи
- Нови Лаптопи
- Лаптоп Asus ROG Flow Z13 GZ301ZA-LD142W
Лаптоп Asus ROG Flow Z13 GZ301ZA-LD142W | ID - 109999
2072.78€
4,054.01 лв. с ДДС
Процесор:
Intel Core i5-12500H 3.30 GHz, 18 MB cache
RAM памет:
16GB 4800MHz (2x8GB) on board
Сензорен дисплей:
Touch-Screen
Безжична карта:
Wi-Fi 6E(802.11ax)
OS:
Windows 11 Home
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15011808
Избери добавки:
Цена:
2072.78 €/
4,054.01 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
224.27€/мес.
2072.78 €/
4,054.01 лв.
цена с ДДС
Лаптоп Asus ROG Flow Z13 GZ301ZA-LD142W
2072.78 €/
4,054.01 лв.
4,054.01 лв.
| Техническа характеристика на Лаптоп Asus ROG Flow Z13 GZ301ZA-LD142W | |
| Процесор | Intel Core i5-12500H 3.30 GHz, 18 MB cache |
| RAM памет | 16GB 4800MHz (2x8GB) on board |
| Сензорен дисплей | Touch-Screen |
| Безжична карта | Wi-Fi 6E(802.11ax) |
| Операционна система | Windows 11 Home |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Тегло, kg | 1.12 kg |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Памет, тип | LPDDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GBM.22230NVMePCIe4.0 |
| Дисплей, inch | 13.4" (34.04 cm) |
| Дисплей, резолюция | 1920x1200 |
| Дисплей, тип | Glare |
| Звук | AI noise-canceling technology, Dolby Atmos, Hi-Res certification, Smart Amp Technology,2-speaker system with Smart Amplifier Technology |
| 4G/LTE | - |
| M.2 слот | 1 M.2 2230 PCIE SSD 512G |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 2 Type-A, 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Сериен (RS-232) порт | - |
| Разширителен порт | 1 Thunderbolt 4 support DisplayPort / power delivery |
| Аудио портове | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор | - |
| Докинг конектор | - |
| Четец за карти | Micro SD Card reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | 720P HD camera |
| Клавиатура, тип | Illuminated Keyboard |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 62WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion, 100W AC Adapter |
| Памет, слотове | Not Available |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 30.2 x 20.4 x 1.2 cm |
| Честота на опресняване, Hz | 120Hz |
| Мрежа | - |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| IPS матрица | IPS |
| Видео карта, GB | - |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Iris Xe Graphics |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

