Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Слушалки Lenovo Go Wired ANC Headset (Thunder Black) | ID - 116935
82.32€
161.00 лв. с ДДС
Микрофон:
Five microphones for ENC, Four microphones for ANC
Тип:
Overhead
Други:
Driver 40 mm, 237 g
Цвят:
Black
Статус:
Нов
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15013213
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Слушалки Sony Headset MDR-ZX310AP red, Red
17.38 €
Слушалки Huawei FreeBuds SE 3 ULC-CT020 Black
46.02 €
Слушалки Sony LinkBuds Fit WFLS910NW
203.49 €
Слушалки Logitech USB Headset H390, Black/White
49.60 €
Слушалки HP Stereo USB Headset G2
25.05 €
Слушалки Sony Headset MDR-E9LP pink, Pink
4.60 €
Слушалки TRUST Ayda PC Headset
17.38 €
Слушалки Sony Headset MDR-EX15AP pink, Pink
8.69 €
Слушалки Lenovo Go Wired ANC Headset (Thunder Black)
82.32 €/
161.00 лв.
161.00 лв.
| Техническа характеристика на Слушалки Lenovo Go Wired ANC Headset (Thunder Black) | |
| Микрофон | Five microphones for ENC, Four microphones for ANC |
| Тип | Overhead |
| Други | Driver 40 mm, 237 g |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | USB type-C |
| Шумопотискане | Noise cancellation technology |
| Контрол на звука | Volume + / -, ANC on/off, Teams button, Mute / Unmute, Call control |
| Импеданс, Ohm | 32 Ohm |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz - 20 kHz |
| Чувствителност, dB | 107 +- 3 dB |
| Дължина на кабела, m | 2 m |
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




