Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Таблети
- Apple 11-inch iPad Air (M3) Wi-Fi 128GB - Starlight
Apple 11-inch iPad Air (M3) Wi-Fi 128GB - Starlight | ID - 132651
730.12€
1,427.99 лв. с ДДС
GPS:
-
TV Тунер:
-
Батерия:
Li-Po 7606 mAh (28.93 Wh), Up to 10 hours of surfing the web on Wi-Fi or watching video
Брой ядра:
Octa Core
Процесор:
Octa-core (4 performance cores and 4 efficiency cores), Chipset Apple M3, Apple GPU (9-core graphics)
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15015484
Избери добавки:
Цена:
730.12 €/
1,427.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
79.00€/мес.
730.12 €/
1,427.99 лв.
цена с ДДС
Apple 11-inch iPad Air (M3) Wi-Fi 128GB - Starlight
730.12 €/
1,427.99 лв.
1,427.99 лв.
| Техническа характеристика на Apple 11-inch iPad Air (M3) Wi-Fi 128GB - Starlight | |
| GPS | - |
| TV Тунер | - |
| Батерия | Li-Po 7606 mAh (28.93 Wh), Up to 10 hours of surfing the web on Wi-Fi or watching video |
| Брой ядра | Octa Core |
| Процесор | Octa-core (4 performance cores and 4 efficiency cores), Chipset Apple M3, Apple GPU (9-core graphics) |
| Тип матрица | LED backlit Multi-Touch display with IPS technology, Wide color (P3), True Tone, Fingerprint-resistant oleophobic coating, Fully laminated, Antireflective coating, 500 nits |
| RAM памет | 8GB |
| Хард диск | 128GB |
| Резолюция | 2360x1640 |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, dual-band, hotspot |
| Операционна система | iPadOS 18.3.2 |
| Други | Sensors: Fingerprint (top-mounted), accelerometer, gyro, compass, barometer |
| Цвят | Starlight |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Размер на дисплея, инч | 11.0" (27.94 cm) |
| Камера, предна | 12 MP, f/2.0, 122 (ultrawide), HDR, Video 1080p@25/30/60fps; gyro-EIS |
| Камера, задна | 12 MP, f/1.8, (wide), 1/3.0", 1.22µm, dual pixel PDAF, HDR, Video 4K@24/25/30/60fps, 1080p@25/30/60/120/240fps; gyro-EIS |
| Пренос на данни | no3G |
| HDMI | - |
| Тегло, kg | 460 g |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3, A2DP, LE |
| USB | USB Type-C 3.1 Gen2, DisplayPort, magnetic connector |
| Слот за карти | - |
| Максимална памет, GB | - |
| Размер | 247.6 x 178.5 x 6.1 mm |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

