Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- Компютър Acer Veriton Z4640G
Компютър Acer Veriton Z4640G | ID - 56959
510.27€
998.00 лв. с ДДС
Монитор:
21.5" (54.61 cm) FullHD (1920x1080), 16:9
Процесор:
Intel Core i5-7400 3.00 GHz, 6 MB cache
RAM памет:
8192MB 2133MHz
Видео карта:
AMD Radeon R5-330
OS:
Free DOS
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15000311
Избери добавки:
Цена:
510.27 €/
998.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
55.21€/мес.
510.27 €/
998.00 лв.
цена с ДДС
Компютър Acer Veriton Z4640G
510.27 €/
998.00 лв.
998.00 лв.
| Техническа характеристика на Компютър Acer Veriton Z4640G | |
| Монитор | 21.5" (54.61 cm) FullHD (1920x1080), 16:9 |
| Процесор | Intel Core i5-7400 3.00 GHz, 6 MB cache |
| RAM памет | 8192MB 2133MHz |
| Видео карта | AMD Radeon R5-330 |
| Операционна система | Free DOS |
| Кутия | All-in-One |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, GB | 1000GB 7.2krpm |
| Видео карта, МВ | 2048MB |
| Звук | Integrated high-definition sound, Built-in stereo speakers |
| USB порт | 2 USB 2.0, 4 USB 3.0 |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | - |
| Display порт | Display Port |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| FireWire (1394) порт | - |
| Разширителен порт | PCI Express x16 slot |
| Аудио портове | Audio jacks |
| VGA конектор | VGA |
| Четец за карти | Memory Card Reader |
| Web камера, MP | Webcam |
| Windows OS | - |
| Памет, слотове | up to 16GB |
| Чипсет | H110 Express |
| Модем | - |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| RJ-11 порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | Keyboard&Mouse |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 53.7 x 5.9 x 37.4 without stand |
| Мрежа | Gigabit Ethernet, 802.11ac, Bluetooth 4.0 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

