Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Монитори
- Нови Монитори
- LG
- LG 34WQ500-B
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
LG 34WQ500-B | ID - 121984
264.34€
517.00 лв. с ДДС
Технология:
LED
Резолюция:
2560x1080
Сензорен дисплей:
-
Други:
HDR 10, Black Stabilizer, Crosshair, Flicker Safe
Цвят:
Black
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15014333
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
LG 34WQ500-B
264.34 €/
517.00 лв.
517.00 лв.
| Техническа характеристика на LG 34WQ500-B | |
| Технология | LED |
| Резолюция | 2560x1080 |
| Сензорен дисплей | - |
| Други | HDR 10, Black Stabilizer, Crosshair, Flicker Safe |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| HDMI | HDMI |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Web камера, MP | - |
| Размер на екрана, inch | 34" (86.36 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 21:9 |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.312 x 0.310 mm |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 100Hz |
| Яркост, cd/m2 | 400cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тунер | - |
| Вградени говорители | - |
| DVI | - |
| Display port | - |
| VGA | - |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 81.6 x 23.3 x 48.3 cm |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Тип синхронизация | AMD FreeSync |
| Последователно свързване | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5 ~ 15° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 29 kWh |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




