Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- Компютър Acer Veriton X4110G
Компютър Acer Veriton X4110G | ID - 66789
189.18€
370.00 лв. с ДДС
Монитор:
-
Процесор:
AMD A4-8350B 3.50 GHz, 1 MB cache
RAM памет:
4096MB 1600MHz
Видео карта:
AMD Radeon HD Graphics
OS:
Free DOS
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15003702
Избери добавки:
Цена:
189.18 €/
370.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
20.47€/мес.
189.18 €/
370.00 лв.
цена с ДДС
Компютър Acer Veriton X4110G
189.18 €/
370.00 лв.
370.00 лв.
| Техническа характеристика на Компютър Acer Veriton X4110G | |
| Монитор | - |
| Процесор | AMD A4-8350B 3.50 GHz, 1 MB cache |
| RAM памет | 4096MB 1600MHz |
| Видео карта | AMD Radeon HD Graphics |
| Операционна система | Free DOS |
| Кутия | Tower |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Процесор, серия | AMD Dual Core |
| Памет, тип | DDR3 |
| Твърд диск, GB | 1000GB 7.2krpm |
| Видео карта, МВ | - |
| Звук | Integrated high-definition sound |
| USB порт | 4 USB 3.0, 6 USB 2.0, |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | 2 HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| FireWire (1394) порт | - |
| Разширителен порт | 1 PCIe x16 slot, 1 PCIe x1 slot |
| Аудио портове | 2 Audio jack front, 3 Audio jack rear |
| VGA конектор | D-Sub |
| Четец за карти | Card Reader |
| Web камера, MP | - |
| Windows OS | - |
| Памет, слотове | Up to 16 GB |
| Чипсет | AMD A78 FCH Chipset |
| Модем | - |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | Serial |
| RJ-11 порт | - |
| DVI конектор | DVI |
| S/PDIF конектор | - |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 10.0 x 35.4 x 26.5 |
| Мрежа | Gigabit Ethernet |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

