Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- DELL
- Компютър Dell Vostro 3671 MT
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Компютър Dell Vostro 3671 MT | ID - 93487
1005.20€
1,966.00 лв. с ДДС
Монитор:
-
Процесор:
Intel Core i7-9700 3.00 GHz, 12 MB cache
RAM памет:
8192MB 2666MHz (1x8GB)
Видео карта:
NVIDIA GeForce GTX 1650
OS:
Windows 10 Pro 64bit English
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15007629
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Компютър HP EliteDesk 800 G2 DM
122.00 €
Компютър DELL OptiPlex 9020
102.00 €
Компютър Fujitsu Esprimo D738
204.00 €
Компютър Fujitsu Esprimo G5010
423.00 €
Компютър Intel NUC8BEH
353.00 €
Компютър HP ProDesk 600 G1 SFF
68.00 €
Компютър HP ProDesk 405 G4 DM
88.00 €
Компютър Lenovo ThinkCentre M910q
109.00 €
Компютър Dell Vostro 3671 MT
1005.20 €/
1,966.00 лв.
1,966.00 лв.
| Техническа характеристика на Компютър Dell Vostro 3671 MT | |
| Монитор | - |
| Процесор | Intel Core i7-9700 3.00 GHz, 12 MB cache |
| RAM памет | 8192MB 2666MHz (1x8GB) |
| Видео карта | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
| Операционна система | Windows 10 Pro 64bit English |
| Кутия | Tower |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD&SATA |
| Твърд диск, GB | 1000GB7.2krpm+256GBM.2PCIeNVMe |
| Видео карта, МВ | 4096MB GDDR5 |
| Звук | Waves MaxxAudio Pro, Four-channel high-definition audio |
| M.2 слот | M.2 2230/2280 for M.2 PCIe SSD/Wireless |
| USB порт | 2 USB 3.1 Gen 1, 4 USB 2.0 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Разширителен порт | 1 PCIe X16, 2 PCIe X1, 1 PCI |
| Аудио портове | 1 Headset port, 1 Line-in port, 1 Line-out port, 1 Microphone port |
| VGA конектор | VGA |
| Четец за карти | SD card slot |
| Web камера, MP | - |
| Windows OS | yes |
| Памет, слотове | up to 32GB, 2 slots |
| Чипсет | Intel B365 |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | Dell Multimedia Keyboard-KB216 - Bulgarian (QWERTY) - Black, Dell Optical Mouse - MS116 - Black |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 16 x 28.9 x 37.4 |
| Мрежа | 10/100/1000, Dell Wireless 1707 Card (802.11BGN + Bluetooth 4.0, 2.4 GHz) |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




