Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Компютри
- Нови Компютри
- Компютър Acer Veriton M4650G
Компютър Acer Veriton M4650G | ID - 56960
484.70€
947.99 лв. с ДДС
Монитор:
-
Процесор:
Intel Core i3-7300 4.00 GHz, 4 MB cache
RAM памет:
4096MB 2400MHz
Видео карта:
Intel GMA HD
OS:
Free DOS
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15000312
Избери добавки:
Цена:
484.70 €/
947.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
52.44€/мес.
484.70 €/
947.99 лв.
цена с ДДС
Компютър Acer Veriton M4650G
484.70 €/
947.99 лв.
947.99 лв.
| Техническа характеристика на Компютър Acer Veriton M4650G | |
| Монитор | - |
| Процесор | Intel Core i3-7300 4.00 GHz, 4 MB cache |
| RAM памет | 4096MB 2400MHz |
| Видео карта | Intel GMA HD |
| Операционна система | Free DOS |
| Кутия | Tower |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Процесор, серия | Intel Core i3 |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, GB | 1000GB 7.2krpm |
| Видео карта, МВ | - |
| Звук | Integrated high-definition, 5.1-channel surround sound |
| USB порт | 6 USB 3.0, 4 USB 2.0, |
| eSATA порт | - |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| FireWire (1394) порт | - |
| Разширителен порт | 2 PCIe x16 slots, 1 PCIe x1 slot, 1 PCI slot, M. 2 slot for SSD, M. 2 slot for WLAN |
| Аудио портове | 1 Microphone jack, 1 Headset/speaker jack, Audio jacks |
| VGA конектор | VGA |
| Четец за карти | - |
| Web камера, MP | - |
| Windows OS | - |
| Памет, слотове | Up to 64 GB |
| Чипсет | Chipset: Intel B250 Express Chipset |
| Модем | - |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | Serial |
| RJ-11 порт | - |
| DVI конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Аксесоари в комплекта | Keyboard&Mouse |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 17.5 x 43.0 x 37.7 |
| Мрежа | Gigabit Ethernet |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

