Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Монитори
- Нови Монитори
- Acer Nitro XZ320QUS3bmiiphx
Acer Nitro XZ320QUS3bmiiphx | ID - 128098
238.26€
466.00 лв. с ДДС
Технология:
LED
Резолюция:
2560x1440
Сензорен дисплей:
-
Стандарт:
MPR-II, Win 10 compliant
Цвят:
Black
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15015005
Избери добавки:
Цена:
238.26 €/
466.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
25.78€/мес.
238.26 €/
466.00 лв.
цена с ДДС
Acer Nitro XZ320QUS3bmiiphx
238.26 €/
466.00 лв.
466.00 лв.
| Техническа характеристика на Acer Nitro XZ320QUS3bmiiphx | |
| Технология | LED |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Сензорен дисплей | - |
| Стандарт | MPR-II, Win 10 compliant |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| HDMI | 2 HDMI |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Web камера, MP | - |
| Размер на екрана, inch | 31.5" (80.01 cm) |
| Вид на екрана | Curved 1500R |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 180Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178/178 |
| Честота H/ V | HDMI2.0:70.56-243.38 KHz / 48Hz~144Hz, DP1.4:70.56-243.38 KHz / 48Hz~165Hz |
| Тунер | - |
| Вградени говорители | 2W x 2 |
| DVI | - |
| Display port | 2 DisplayPort |
| VGA | - |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 71.3 x 26.8 x 47.8 (60.8) cm |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Последователно свързване | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | ± 15° |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 100 mm |
| Рамка | ZeroFrame |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 32 kWh |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

