Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Монитори
- Нови Монитори
- LG
- LG 32UQ85R-W
LG 32UQ85R-W | ID - 120390
581.85€
1,138.00 лв. с ДДС
Технология:
LED
Резолюция:
3840x2160
Сензорен дисплей:
-
Други:
HDR10. HDR Effect, DisplayHDR 400; Flicker Safe, Black Stabilizer, Headphone out (3-pole, sound only)
Цвят:
Silver
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15014066
Избери добавки:
Цена:
581.85 €/
1,138.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
62.96€/мес.
581.85 €/
1,138.00 лв.
цена с ДДС
LG 32UQ85R-W
581.85 €/
1,138.00 лв.
1,138.00 лв.
| Техническа характеристика на LG 32UQ85R-W | |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Сензорен дисплей | - |
| Други | HDR10. HDR Effect, DisplayHDR 400; Flicker Safe, Black Stabilizer, Headphone out (3-pole, sound only) |
| Цвят | Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| HDMI | 2 HDMI |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| Web камера, MP | - |
| Размер на екрана, inch | 31.5" (80.01 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.18159 x 0.18159 mm |
| Време за реакция, ms | 5ms (GtG) |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 400cd/m2 |
| Статичен контраст | 2 000:1 |
| Динамичен контраст | 2 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тунер | - |
| Вградени говорители | 5W x2, MaxxAudio |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| VGA | - |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 71.5 x 23.9 x 62.7 cm |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Последователно свързване | - |
| USB-C | USB Type-C (PD 90W) |
| USB хъб | 2 Downstream USB 3.0, USB Upstream 2.0 |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | 90° Clockwise |
| Регулиране на височина | 110 mm |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 33 kWh |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

