Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Таблети
- Acer Iconia B3-A32
Acer Iconia B3-A32 | ID - 56655
202.98€
396.99 лв. с ДДС
GPS:
GPS
TV Тунер:
-
Батерия:
2-cell 6100 mAh Lithium Polymer (Li-Polymer)
Брой ядра:
Quad Core
Процесор:
MTK MT8735 Quad-Core (1.30 GHz)
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15000007
Избери добавки:
Цена:
202.98 €/
396.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
21.96€/мес.
202.98 €/
396.99 лв.
цена с ДДС
Acer Iconia B3-A32
202.98 €/
396.99 лв.
396.99 лв.
| Техническа характеристика на Acer Iconia B3-A32 | |
| GPS | GPS |
| TV Тунер | - |
| Батерия | 2-cell 6100 mAh Lithium Polymer (Li-Polymer) |
| Брой ядра | Quad Core |
| Процесор | MTK MT8735 Quad-Core (1.30 GHz) |
| Тип матрица | LCD Color TFT active matrix |
| RAM памет | 2048MB |
| Хард диск | 16GB eMMC |
| Резолюция | 1280x800 |
| Безжична карта | IEEE 802.11a / b / g / n |
| Операционна система | Android 6.0 Marshmallow |
| Цвят | White |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Размер на дисплея, инч | 10.1" (25.65 cm) |
| Камера, предна | 2 MP |
| Камера, задна | 5 MP |
| Пренос на данни | 4G |
| HDMI | - |
| Тегло, kg | 0.540 kg |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| USB | Micro USB |
| Слот за карти | microSD |
| Максимална памет, GB | up to 64 GB |
| Размер | 259.0 x 167.5 x 9.2 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)
