Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мрежово Оборудване
- Zyxel XGS1935-52
Zyxel XGS1935-52 | ID - 130370
399.83€
782.00 лв. с ДДС
Управление:
Smart Managed
Захранване:
100 to 240 V AC, 50/60 Hz; Max. power consumption: 45.6W
Статус:
Нов
Гаранция:
12 месеца
Сигурност:
802.1X; Port security; MAC authentication; Static MAC forwarding; SSL; Static ARP; Policy-based security filtering; Port isolation; MAC search; Login authentication by RADIUS; ACL packet filtering (IPv4)
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15015313
Избери добавки:
Цена:
399.83 €/
782.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
43.26€/мес.
399.83 €/
782.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
43.26€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Zyxel XGS1935-52
399.83 €/
782.00 лв.
782.00 лв.
| Техническа характеристика на Zyxel XGS1935-52 | |
| Управление | Smart Managed |
| Захранване | 100 to 240 V AC, 50/60 Hz; Max. power consumption: 45.6W |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Сигурност | 802.1X; Port security; MAC authentication; Static MAC forwarding; SSL; Static ARP; Policy-based security filtering; Port isolation; MAC search; Login authentication by RADIUS; ACL packet filtering (IPv4) |
| Размер | 440 x 270 x 43 mm |
| Суич, тип | Fixed Port |
| Общ брой портове | 52 |
| Основни портове, тип | 48x 10/100/1000Base-T |
| Power Over Ethernet (PoE) | - |
| Uplink портове | 4x 10G SFP+ |
| Свободни (10GB) слотове | No |
| Stackable | No |
| Fans | - |
| Routing | Layer 3 static routing; VLAN routing; Routing table: 32 |
| Памет (Flash, RAM) | 32 MB/512 MB |
| Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps | 176 Gbps |
| Пропускателна способност, Mpps | 130.9 Mpps |
| MAC адреси | 16 K |
| VLAN (брой, стандарти) | 802.1Q Static VLANs/Dynamic VLANs: 1K/4K; Support up to 4K VLAN ID; Independent VLAN Learning (IVL); L2PT; Port-based VLAN; Voice VLAN; VLAN trunking; GVRPl Guest VLAN |
| QoS | Number of hardware queues per port: 8; 802.1p queuing methods: SPQ, WRR, WFQ; Storm control: broadcast, unknown L2MC, unknown unicast (DLF); Rate limiting per port; Policy-based rate limiting; Policy-based prioritization |
| L2 мрежови стандарти | IEEE 802.3 ab/ae/u/z |
| L3 мрежови стандарти | STP, RSTP, MSTP, SNMP, RFC |
| IPv6 functionality | IPv6 over Ethernet (RFC 2464), IPv6 addressing architecture (RFC 4291); Dual stack (RFC 4213); ICMPv6 (RFC4884); Path MTU (RFC 1981); Minimum path MTU size of 1280 (RFC 5095); Encapsulation for maximum MTU of 1500; Neighbor discovery (RFC 4861); DHCPv6 |
| Опция за монтаж | Rack mounting |
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

