Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мрежово Оборудване
- ZyXEL NWA220AX-6E
ZyXEL NWA220AX-6E | ID - 125648
254.11€
497.00 лв. с ДДС
Интерфейс:
1x 1/2.5 Gbps LAN, 1x 1 Gbps LAN
Управление:
Nebula Cloud managed/controller-managed/standalone; ZON Utility; Zyxel Wireless Optimizer; Web UI/CLI; SNMP
Захранване:
PoE (802.3)at: power draw 21 W; DC input: 12 V DC 2 A
Стандарт:
IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a
Други:
Networking: IPv6, VLANs, WMM, U-APSD; Band steering, WDS/Mesh, Fast roaming, DCS, Load balancing, Advanced cellular coexistence
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15014604
Избери добавки:
Цена:
254.11 €/
497.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
27.49€/мес.
254.11 €/
497.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
27.49€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
ZyXEL NWA220AX-6E
254.11 €/
497.00 лв.
497.00 лв.
| Техническа характеристика на ZyXEL NWA220AX-6E | |
| Интерфейс | 1x 1/2.5 Gbps LAN, 1x 1 Gbps LAN |
| Управление | Nebula Cloud managed/controller-managed/standalone; ZON Utility; Zyxel Wireless Optimizer; Web UI/CLI; SNMP |
| Захранване | PoE (802.3)at: power draw 21 W; DC input: 12 V DC 2 A |
| Стандарт | IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a |
| Други | Networking: IPv6, VLANs, WMM, U-APSD; Band steering, WDS/Mesh, Fast roaming, DCS, Load balancing, Advanced cellular coexistence |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Сигурност | WEP/WPA/WPA2-PSK/WPA3; Authentication: WPA/WPA2/WPA3-Enterprise/EAP/IEEE 802.1X/RADIUS authentication; Access management: L2-isolation/MAC filtering/Rogue AP detection |
| Тегло, g | 650 g |
| Скорост | 2.4 GHz - 575 Mbps, 5 GHz - 4800 Mbps, 6 GHz -4800 Mbps |
| Антена | 4x4 + 2x2 MIMO embedded antenna |
| Размери, mm | 180 x 180 x 42 mm |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

