Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мрежово Оборудване
- Рутери
- ZyXEL NBG7510
ZyXEL NBG7510 | ID - 110470
67.49€
132.00 лв. с ДДС
Управление:
Advanced wired & wireless setup and management; Parental Control; Diagnose & speed test
Стандарт:
IEEE 802.11 ax/n/b/g 2.4 GHz, IEEE 802.11 ax/ac/n/a 5 GHz
Други:
Simultaneous Dual-band WiFi: 2.4GHz AX: 2x2 (Tx/Rx) 1024 QAM 20/40MHz, up to 574 Mbps, 5GHz AX: 2x2 (Tx/Rx) 1024 QAM 20/40/80MHz, up to 1201 Mbps
Статус:
Нов
Гаранция:
12 месеца
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15012043
Избери добавки:
Цена:
67.49 €/
132.00 лв.
Не ти достигат още 85.51€ за безплатна доставка
или купи на изплащане:
67.49 €/
132.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
ZyXEL NBG7510
67.49 €/
132.00 лв.
132.00 лв.
| Техническа характеристика на ZyXEL NBG7510 | |
| Управление | Advanced wired & wireless setup and management; Parental Control; Diagnose & speed test |
| Стандарт | IEEE 802.11 ax/n/b/g 2.4 GHz, IEEE 802.11 ax/ac/n/a 5 GHz |
| Други | Simultaneous Dual-band WiFi: 2.4GHz AX: 2x2 (Tx/Rx) 1024 QAM 20/40MHz, up to 574 Mbps, 5GHz AX: 2x2 (Tx/Rx) 1024 QAM 20/40/80MHz, up to 1201 Mbps |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Сигурност | WPA, WPS, MAC, IP Firewall, NAT |
| Слот за карти | - |
| Тегло, g | 331 g |
| Брой портове WAN (скорост) | 1x 10/100/1000 Mbps Ethernet RJ-45 port with auto MDI/MDIX support |
| Брой портове LAN (скорост) | 3x 10/100/1000 Mbps Ethernet RJ-45 ports with auto MDI/MDIX support |
| Портове USB | - |
| VPN (брой мрежи, стандарти) | - |
| QoS | WiFi Multimedia (WMM) |
| Размери, mm | 225x157x196mm |
| Скорост, Mbps | 1800 Mbps |
| Антена, тип | 4 External Antennas |
| Защитна стена | Stateful Packet Inspection (SPI); Deny of Service (DoS) Prevention; MAC Filter; TCP/IP Filter |
| Мобилна мрежа | - |
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

