Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мрежово Оборудване
- Рутери
- ZyXEL LTE-A Portable Router Cat 6 802.11 AC Wi-Fi
ZyXEL LTE-A Portable Router Cat 6 802.11 AC Wi-Fi | ID - 110467
113.00€
221.01 лв. с ДДС
Управление:
SMS/Quota/APN/PIN; TR-069 remote management; USSD management
Стандарт:
802.11 ac/n/a/g/b, 2.4 GHz & 5 GHz dual-band
Статус:
Нов
Гаранция:
12 месеца
Сигурност:
Open, WPA2-PSK, WPA-PSK/WPA2-PSK; MAC Filtering; WPS: Pin and PBC, WPS2.0; IP firewall
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15012042
Избери добавки:
Цена:
113.00 €/
221.01 лв.
Не ти достигат още 40.00€ за безплатна доставка
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
12.23€/мес.
113.00 €/
221.01 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
12.23€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
ZyXEL LTE-A Portable Router Cat 6 802.11 AC Wi-Fi
113.00 €/
221.01 лв.
221.01 лв.
| Техническа характеристика на ZyXEL LTE-A Portable Router Cat 6 802.11 AC Wi-Fi | |
| Управление | SMS/Quota/APN/PIN; TR-069 remote management; USSD management |
| Стандарт | 802.11 ac/n/a/g/b, 2.4 GHz & 5 GHz dual-band |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Сигурност | Open, WPA2-PSK, WPA-PSK/WPA2-PSK; MAC Filtering; WPS: Pin and PBC, WPS2.0; IP firewall |
| Слот за карти | 3FF/Micro SIM card slot |
| Тегло, g | 130 g |
| Брой портове WAN (скорост) | - |
| Брой портове LAN (скорост) | - |
| Портове USB | 1x USB (for power supply or USB with RNDIS) |
| VPN (брой мрежи, стандарти) | VPN pass-through |
| QoS | - |
| Размери, mm | 118.2 x 65 x 15.7 mm |
| Скорост, Mbps | 300 Mbps |
| Антена, тип | - |
| Защитна стена | IP firewall |
| Мобилна мрежа | yes |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

