Зарядно/адаптер DELL DA65NM111-00 HA65NS5-00 LA65NS2-01 AC Adapter | ID - 90910
В наличност
  5 / 5
Други: 19.5V 3.34A Original
P/N: 08XW1N 0W1N63 0G6J41 02D1TJ 0MGJN9 043NY4 09RCDC 0XK850 074VT4 0RM617
Букса: Barrel 4.5x3.0
Мощност: 65W
Статус: A клас
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:80078535
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
TBI Bank
Купи на изплащане.
Postbank
52.81 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи с TBI Bank Logo
TBI Bank
Postbank
Бърза поръчка по телефон:
Техническа характеристика на Зарядно/адаптер DELL DA65NM111-00 HA65NS5-00 LA65NS2-01 AC Adapter
Други 19.5V 3.34A Original
Букса Barrel 4.5x3.0
Мощност 65W