Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Монитори
- Нови Монитори
- Монитор Samsung 34A650 34" Curved VA 3440x1440 5ms 100Hz DP HDMI USB 3.0 Speakers Thunderbolt White
Монитор Samsung 34A650 34" Curved VA 3440x1440 5ms 100Hz DP HDMI USB 3.0 Speakers Thunderbolt White | ID - 118637
459.00€
897.73 лв. с ДДС
Размер на екрана, inch:
34" (86.36 cm)
Резолюция:
3840x1440
Вид на екрана:
Curved 1000R
Честота на опресняване, Hz:
100Hz
Време за реакция, ms:
5ms
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15013633
Избери добавки:
Цена:
459.00 €/
897.73 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
459.00 €/
897.73 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Монитор Samsung 34A650 34" Curved VA 3440x1440 5ms 100Hz DP HDMI USB 3.0 Speakers Thunderbolt White
459.00 €/
897.73 лв.
897.73 лв.
Техническа характеристика на Монитор Samsung 34A650 34" Curved VA 3440x1440 5ms 100Hz DP HDMI USB 3.0 Speakers Thunderbolt White, LS34C650TAUXEN |
|
| Размер на екрана, inch | 34" (86.36 cm) |
| Резолюция | 3840x1440 |
| Вид на екрана | Curved 1000R |
| Честота на опресняване, Hz | 100Hz |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Сензорен дисплей | - |
| Широкоекранен | 21:9 |
| Яркост, cd/m2 | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | Mega Contrast |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тунер | - |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| VGA | - |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 80.7 x 24.1 x 56.2 cm |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Web камера, MP | - |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Стандарт | TCO certified |
| Ethernet (RJ-45) порт | Network (RJ-45) |
| HDMI | HDMI |
| Вградени говорители | 5W |
| Технология | LED |
| Тип синхронизация | Adaptive-Sync |
| Последователно свързване | Daisy Chain Technology: 2 Thunderbolt3 v4.0 |
| USB-C | - |
| USB хъб | 3 USB 3.0 |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | -30° ~ 30° |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 120 mm |
| Други | HDR10; Flicker Free |
| Цвят | White |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)









