Зарядно/адаптер Dell AC Adapter HA65NE1-00 | ID - 117608
В наличност
  5 / 5
Други: 19.5V 3.34A Original
P/N: 0P975F 05K74V 0TN800
Букса: Barrel 7.4x5.0
Мощност: 65W
Статус: A клас
Бърза поръчка по телефон:
Техническа характеристика на Зарядно/адаптер Dell AC Adapter HA65NE1-00
Други 19.5V 3.34A Original
P/N 0P975F 05K74V 0TN800
Букса Barrel 7.4x5.0
Мощност 65W