Зарядно/адаптер Dell AC Adapter DA130PM170 | ID - 116471
В наличност
  5 / 5
Други: 5V/1A 20V/6.5A Original
P/N: 093KG9 0K00F5 0CT1P3 0CW1FP 00RX66 0K00F5 0M0H25 07MP1P
Букса: USB-C
Мощност: 130W
Статус: A клас
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:80097407
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
TBI Bank
Купи на изплащане.
Postbank
101.70 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи с TBI Bank Logo
TBI Bank
Postbank
Бърза поръчка по телефон:
Техническа характеристика на Зарядно/адаптер Dell AC Adapter DA130PM170
Други 5V/1A 20V/6.5A Original
Букса USB-C
Мощност 130W