Зарядно/адаптер Chicony A10-090P3A | ID - 103040
В наличност
  5 / 5
Други: 19V 4.74A
P/N: A090A095L
Букса: Barrel 7.4x5.0
Мощност: 90W
Статус: A клас
Бърза поръчка по телефон:
Техническа характеристика на Зарядно/адаптер Chicony A10-090P3A
Други 19V 4.74A
P/N A090A095L
Букса Barrel 7.4x5.0
Мощност 90W