Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Принтери
- Xerox C320 A4 colour printer 33ppm. Duplex
Xerox C320 A4 colour printer 33ppm. Duplex | ID - 121920
351.77€
688.00 лв. с ДДС
Интерфейс:
Hi-Speed USB (Type B port 1 rear), Hi-Speed USB 2.0 (Type A port 1 front, 1 rear)
RAM памет:
1024 MB (1 GB)
Дисплей:
2.8-inch color LCD Touch Screen
Безжична карта:
Wireless 802.11 b/g/n; Mobile Printing: Apple AirPrint, Mopria Print Service, Chromebook, Wi-Fi Direct
Други:
Processor: 1 GHz
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15014330
Избери добавки:
Цена:
351.77 €/
688.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
38.06€/мес.
351.77 €/
688.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
38.06€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Xerox C320 A4 colour printer 33ppm. Duplex
351.77 €/
688.00 лв.
688.00 лв.
| Техническа характеристика на Xerox C320 A4 colour printer 33ppm. Duplex | |
| Интерфейс | Hi-Speed USB (Type B port 1 rear), Hi-Speed USB 2.0 (Type A port 1 front, 1 rear) |
| RAM памет | 1024 MB (1 GB) |
| Дисплей | 2.8-inch color LCD Touch Screen |
| Безжична карта | Wireless 802.11 b/g/n; Mobile Printing: Apple AirPrint, Mopria Print Service, Chromebook, Wi-Fi Direct |
| Други | Processor: 1 GHz |
| Цвят | White-Grey |
| Двустранен печат | Standard |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Мрежа | Gigabit Ethernet |
| Размер | 455 x 423 x 318 |
| Резолюция черно | 1200 x 1200 dpi, 4800 Color Quality |
| Резолюция цветно | 1200 x 1200 dpi, 4800 Color Quality |
| Скорост черно | Up to 33 ppm (A4); First-print-out Time: As fast as 7.1 seconds B&W |
| Скорост цветно | Up to 33 ppm (A4); First-print-out Time: As fast as 7.6 seconds colour |
| Медия, тип | Light Paper, Plain Paper, Heavy Paper, Labels, Cardstock, Envelopes, Colored Paper, Letterhead, Preprinted, Bond, Glossy, Rough/Cotton, Recycled |
| Медия, размер | A4; Main Tray: Letter/A4, A5, A6 and custom sizes: 98 x 148 mm to 216 x 356 mm; Manual Feed Slot: A4/Letter, A5, A6 and custom sizes: 76 x 127 mm to 216 x 356 mm |
| Медия, g/m2 | 60 – 216 g/m2 (simplex); 60 – 105 g/m2 (duplex) |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | Main Tray: Up to 250 sheets, 75 g/m2; Manual Feed Slot: 1 sheet of 75 g/m2 |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава | Up to 170 sheets of 75 g/m2 paper, face down |
| Консумативи | Standard Capacity: 2200 pages BK, 1800 pages (C/M/Y), High Capacity: 8000 pages BK, 5500 pages (C/M/Y) |
| Натоварване, стр./месец | 65 000 ppm max; Recommended monthly page volume: 6 000 pages |
| Съвместими операционни системи | Windows 11, 10; Windows Server 2022, 2019, 2012 R2, 2012; macOS 13.x, 12.x, 11.x. |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

