Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Аксесоари
- Външни Твърди Дискове
- Transcend 1TB
Transcend 1TB | ID - 99224
238.00€
249.00€
/ 465.49 лв. с ДДС
-4%
Хард диск:
1024 GB (1 TB)
Предназначен за:
Лаптопи
Външен/ вътрешен:
External
Интерфейс:
USB 3.1 Gen 2 (USB Type C to USB Type A / USB Type C to USB Type C)
Скорост на четене, MB/s:
Up to 520 MB/s
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15009712
Избери добавки:
Цена:
249.00 €
238.00 €/
465.49 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
ПРОЛЕТНА ОФЕРТА
249.00 €
238.00 €/
465.49 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи с
13 x €20.69 (13 x 40.47 лв.)
Купи на изплащане.
Купи на изплащане.
10x
25.75€/мес.
Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Бърза поръчка по телефон:
Transcend 1TB
249.00
€
238.00 €/
465.49 лв.
465.49 лв.
|
|
| Хард диск | 1024 GB (1 TB) |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Външен/ вътрешен | External |
| Интерфейс | USB 3.1 Gen 2 (USB Type C to USB Type A / USB Type C to USB Type C) |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 520 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 460 MB/s |
| Други | 3D NAND flash; Credit-card size fits perfectly in a wallet; Operating Temperature: 0°C (32°F) ~ 70°C (158°F), Operating Voltage 5V; Certificate: CE/FCC/BSMI/NCC/RCM/EAC; Operating System: Windows 7/8/10, Mac OS X 10.5 or later |
| Размер | 77.0 x 55.7 x 9.6 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 35 g |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)




