Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Аксесоари
- Външни Твърди Дискове
- Външен HDD Apacer AC631
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Външен HDD Apacer AC631 | ID - 136225
134.00€
262.08 лв. с ДДС
Интерфейс:
SuperSpeed USB 3.2 Gen 1, backward compatible with USB 2.0 specification
Други:
(L)152.96 x (W)93 x (H)21 mm, 263g (with cable)
Цвят:
Black
Статус:
Нов
Гаранция:
24 месеца
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15015730
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Външен HDD Verbatim STORE 'N' GO 2.5" (6.35CM) Gen 2 1TB USB 3.0 Red
69.00 €
Външни твърди дискове Transcend StoreJet 2.5" 1TB SATA (USB3.0, Purple
139.00 €
Външни твърди дискове Samsung Portable SSD T9 4TB
1,269.00 €
Външен HDD Verbatim STORE 'N' GO 2.5" (6.35CM) Gen 2 1TB USB 3.0 Blue
69.00 €
Външни твърди дискове Transcend StoreJet 2.5" (6.35cm) 4TB(SATA), Purple
294.00 €
Външни твърди дискове Samsung Portable SSD T7 2TB
609.00 €
Външни твърди дискове Transcend 1TB
374.00 €
Външен HDD Apacer AC631
134.00 €/
262.08 лв.
262.08 лв.
|
|
| Интерфейс | SuperSpeed USB 3.2 Gen 1, backward compatible with USB 2.0 specification |
| Други | (L)152.96 x (W)93 x (H)21 mm, 263g (with cable) |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Предназначен за | Обща употреба |
| Външен/ вътрешен | External |
| Скорост, об/мин | SuperSpeed up to 5Gbps for USB 3.2 Gen 1, Hi-Speed up to 480Mbps for USB 2.0 |
| Капацитет, GB | 2 000 GB (2 TB) |
| Размер, inch | 2.5" (6.35 cm) |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)




