Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Аксесоари
- Външни Твърди Дискове
- Samsung Portable SSD T7 4TB
Samsung Portable SSD T7 4TB | ID - 123915
1214.00€
2,374.38 лв. с ДДС
Предназначен за:
Обща употреба
Капацитет, GB:
4 000 GB (4 TB)
Външен/ вътрешен:
External
Интерфейс:
USB 3.2 Gen.2 (10Gbps)
Форм-фактор:
2.5"
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15014440
Избери добавки:
Цена:
1214.00 €/
2,374.38 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
1214.00 €/
2,374.38 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Samsung Portable SSD T7 4TB
1214.00 €/
2,374.38 лв.
2,374.38 лв.
Техническа характеристика на Samsung Portable SSD T7 4TB, MU-PC4T0T/WW |
|
| Предназначен за | Обща употреба |
| Капацитет, GB | 4 000 GB (4 TB) |
| Външен/ вътрешен | External |
| Интерфейс | USB 3.2 Gen.2 (10Gbps) |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 1050 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 1000 MB/s |
| Размер | 85.0 x 57.0 x 8.0 mm |
| Цвят | Grey |
| Тегло, g | 72 g |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)





