Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Аксесоари
- Външни Твърди Дискове
- Външен HDD Verbatim Dual QuickStick USB-C & USB-A USB 3.2 Gen 1 512GB
Външен HDD Verbatim Dual QuickStick USB-C & USB-A USB 3.2 Gen 1 512GB | ID - 138402
114.00€
222.96 лв. с ДДС
Интерфейс:
USB 3.2 Gen 1 (10 Gbps)
Цвят:
Metal Grey
Статус:
Нов
Гаранция:
24 месеца
Предназначен за:
Обща употреба
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15017905
Избери добавки:
Цена:
114.00 €/
222.96 лв.
Не ти достигат още 39.00€ за безплатна доставка
или купи на изплащане:
114.00 €/
222.96 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Външен HDD Verbatim Dual QuickStick USB-C & USB-A USB 3.2 Gen 1 512GB
114.00 €/
222.96 лв.
222.96 лв.
Техническа характеристика на Външен HDD Verbatim Dual QuickStick USB-C & USB-A USB 3.2 Gen 1 512GB, 32042 |
|
| Интерфейс | USB 3.2 Gen 1 (10 Gbps) |
| Цвят | Metal Grey |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Предназначен за | Обща употреба |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 81.5 x 18.0 x 10.8 mm |
| Външен/ вътрешен | External |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 550 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 500 MB/s |
| Тегло, g | 32 g |
| Капацитет, GB | 512 GB |
| Форм-фактор | M.2 |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)





