Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Аксесоари
- Външни Твърди Дискове
- Samsung Portable NVME SSD T7 Shield 2TB
Samsung Portable NVME SSD T7 Shield 2TB | ID - 107385
634.00€
1,240.00 лв. с ДДС
Предназначен за:
Обща употреба
Капацитет, GB:
2 000 GB (2 TB)
Външен/ вътрешен:
External
Интерфейс:
USB
Скорост на четене, MB/s:
1050 MB/s
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15011459
Избери добавки:
Цена:
634.00 €/
1,240.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
634.00 €/
1,240.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи с
13 x €55.11 (13 x 107.79 лв.)
Купи на изплащане.
Купи на изплащане.
10x
68.60€/мес.
Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Бърза поръчка по телефон:
Samsung Portable NVME SSD T7 Shield 2TB
634.00 €/
1,240.00 лв.
1,240.00 лв.
Техническа характеристика на Samsung Portable NVME SSD T7 Shield 2TB, MU-PE2T0S/EU |
|
| Предназначен за | Обща употреба |
| Капацитет, GB | 2 000 GB (2 TB) |
| Външен/ вътрешен | External |
| Интерфейс | USB |
| Скорост на четене, MB/s | 1050 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | 1000 MB/s |
| Размер | 59 x 88 x 13 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 98 g |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)





