Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Аксесоари
- UPS APC Back-UPS 1200VA
UPS APC Back-UPS 1200VA | ID - 97588
148.00€
154.00€
/ 289.46 лв. с ДДС
-4%
Стандарт:
CB, CE, EN / IEC 62040-1, EN / IEC 62040-2
Батерия, тип:
Lead-acid battery
Вх.напрежение, V:
230V
Изх. мощност:
1200 VA/ 650 W
Брой изводи:
6
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15009143
Избери добавки:
Цена:
154.00 €
148.00 €/
289.46 лв.
Не ти достигат още 5.00€ за безплатна доставка
или купи на изплащане:
ПРОЛЕТНА ОФЕРТА
154.00 €
148.00 €/
289.46 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи с
13 x €12.87 (13 x 25.17 лв.)
Купи на изплащане.
Купи на изплащане.
10x
16.01€/мес.
Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Бърза поръчка по телефон:
UPS APC Back-UPS 1200VA
154.00
€
148.00 €/
289.46 лв.
289.46 лв.
|
|
| Стандарт | CB, CE, EN / IEC 62040-1, EN / IEC 62040-2 |
| Батерия, тип | Lead-acid battery |
| Вх.напрежение, V | 230V |
| Изх. мощност | 1200 VA/ 650 W |
| Брой изводи | 6 |
| Тип изводи | IEC 60320 C13, Data line Protection: Ethernet 10/100/1000 Base-T RJ45 |
| Защити | Surge protection, Automatic Voltage Regulation (AVR) |
| Технология | Line-Interactive |
| Други | 120 x 355 x 160 mm |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)


