Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Части За Лаптопи
- Твърд Дискове
- Transcend 250GB
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Transcend 250GB | ID - 120525
44.00€
86.06 лв. с ДДС
Предназначен за:
Лаптопи
Капацитет, GB:
250 GB
Външен/ вътрешен:
Internal
Интерфейс:
SATA III 6Gb/s
Форм-фактор:
2.5"
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15014114
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Диск за лаптоп Micron 2200S MTFDHBA512TCK
90.00 €
Диск за лаптоп Micron 1100 MTFDDAV512TBN
82.00 €
Диск за лаптоп Samsung SSD 9100 PRO 2TB Heatsink PCIe 5.0 NVMe 2.0 M.2 Read 14700 MB/s Write 13400 MB/s
784.00 €
Диск за лаптоп Intel SSDPEMKF010T8
154.00 €
Диск за лаптоп Transcend 512GB
199.00 €
Диск за лаптоп Micron 2210 MTFDHBA512QFD
90.00 €
Диск за лаптоп SK hynix HFS001TDE9X073N
154.00 €
Диск за лаптоп Transcend 128GB
66.00 €
Transcend 250GB
44.00 €/
86.06 лв.
86.06 лв.
Техническа характеристика на Transcend 250GB, TS250GSSD225S |
|
| Предназначен за | Лаптопи |
| Капацитет, GB | 250 GB |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Интерфейс | SATA III 6Gb/s |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 500 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 330 MB/s |
| Размер | 100.0 x 69.9 x 6.8 mm |
| Тегло, g | 45 g |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

