Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Части За Лаптопи
- Твърд Дискове
- Диск за лаптоп Samsung SSD 990 PRO 2TB PCIe 4.0 NVMe 2.0 M.2 V-NAND 3-bit MLC
Диск за лаптоп Samsung SSD 990 PRO 2TB PCIe 4.0 NVMe 2.0 M.2 V-NAND 3-bit MLC | ID - 110421
709.00€
1,386.68 лв. с ДДС
Предназначен за:
Лаптопи
Капацитет, GB:
2 000 GB (2 TB)
Външен/ вътрешен:
Internal
Интерфейс:
PCIe Gen 4.0 x4, NVMe 2.0
Форм-фактор:
M.2 (2280)
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15012019
Избери добавки:
Цена:
709.00 €/
1,386.68 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
709.00 €/
1,386.68 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи с
13 x €61.63 (13 x 120.54 лв.)
Купи на изплащане.
Купи на изплащане.
10x
76.71€/мес.
Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Бърза поръчка по телефон:
Диск за лаптоп Samsung SSD 990 PRO 2TB PCIe 4.0 NVMe 2.0 M.2 V-NAND 3-bit MLC
709.00 €/
1,386.68 лв.
1,386.68 лв.
Техническа характеристика на Диск за лаптоп Samsung SSD 990 PRO 2TB PCIe 4.0 NVMe 2.0 M.2 V-NAND 3-bit MLC, MZ-V9P2T0BW |
|
| Предназначен за | Лаптопи |
| Капацитет, GB | 2 000 GB (2 TB) |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Интерфейс | PCIe Gen 4.0 x4, NVMe 2.0 |
| Форм-фактор | M.2 (2280) |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 7450 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 6900 MB/s |
| Други | Storage Memory: V-NAND 3-bit MLC; Samsung in-house Controller; Cache Memory: 2GB Low Power DDR4 SDRAM |
| Размер | 80 x 22 x 2.3 mm |
| Тегло, g | Max 9 g |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)





