Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Тонколони Sony LSPX-S3 Glass Sound BT Speaker | ID - 101579
305.75€
598.00 лв. с ДДС
Интерфейс:
USB type C
Микрофон:
-
Други:
SPEAKER ADD FUNCTION: Stereo Pair, 32 steps of brightness and two modes of candlelight, flickers like a real candle
Цвят:
Silver
Статус:
Нов
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15010333
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Тонколони Sony SRS-ULT10 Portable Bluetooth Speaker
76.18 €
Тонколони Sony SRS-XB100 Portable Bluetooth Speaker
50.62 €
Тонколони Sony SRS-XB100 Portable Bluetooth Speaker
50.62 €
Тонколони Sony SRS-ULT10 Portable Bluetooth Speaker
76.18 €
Тонколони NEC MultiSync 70, White Soundbar
13.00 €
Тонколони Sony SRS-ULT10 Portable Bluetooth Speaker
76.18 €
Тонколони TRUST Gemi 2.0 Speaker RGB Black
22.50 €
Тонколони DELL AX510 Soundbar, for UltraSharp and Professional Series Flat Panel Stereo Speakers
13.00 €
Тонколони Sony LSPX-S3 Glass Sound BT Speaker
305.75 €/
598.00 лв.
598.00 лв.
| Техническа характеристика на Тонколони Sony LSPX-S3 Glass Sound BT Speaker | |
| Интерфейс | USB type C |
| Микрофон | - |
| Други | SPEAKER ADD FUNCTION: Stereo Pair, 32 steps of brightness and two modes of candlelight, flickers like a real candle |
| Цвят | Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0, Max.r ange: Approx.30m, Compatible profiles: A2DP/AVRCP, Supported codecs: SBC, AAC, LDAC |
| Тегло, g | 1100 g |
| Захранване, тип | Combined (USB Cable and Battery) |
| Контрол на звука | yes |
| Честотен обхват, Hz | 20Hz–20,000Hz (with 44.1kHz sampling) |
| Брой високоговорители | 1 |
| Режими на звука | Bass booster (Controlled by Music Center) |
| Водоустойчивост | - |
| Размери, mm | 94 (D) x 289 (H) mm |
| Високоговорител, тип | Tweeter: Organic glass Cylinder type, Woofer |
| Живот на батерията, часове | Approx. 8 hours |
| Размер на високоговрителя, mm | 46 mm |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




