Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Слушалки Sony Headset WH-H910N | ID - 97164
217.30€
425.00 лв. с ДДС
Микрофон:
yes
Тип:
Overhead
Предназначен за:
Обща употреба
Импеданс, Ohm:
17 ohm (1kHz)
Честотен обхват, Hz:
5 - 40000 Hz (JEITA)
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15008904
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Слушалки Sony Headset WH-CH520
39.00 €
Слушалки Huawei FreeClip Dove-T00 Purple
154.00 €
Слушалки Huawei FreeBuds Pro 4 Piano-T180 Ceramic Whiter
149.00 €
Слушалки HiFuture ChromeBuds Metallic Grey
35.00 €
Слушалки HiFuture FutureTour X Champagne Gold
70.00 €
Геймърски слушалки Logitech PRO X SE Wired Gaming Headset
100.00 €
Слушалки Lenovo Dual-Mode Wireless ANC Headset 6550
104.00 €
Слушалки Huawei FreeClip 2 Robin-T10 Rose gold
179.00 €
Слушалки Sony Headset WH-H910N
217.30 €/
425.00 лв.
425.00 лв.
Техническа характеристика на Слушалки Sony Headset WH-H910N, WHH910NL.CE7 |
|
| Микрофон | yes |
| Тип | Overhead |
| Предназначен за | Обща употреба |
| Импеданс, Ohm | 17 ohm (1kHz) |
| Честотен обхват, Hz | 5 - 40000 Hz (JEITA) |
| Дължина на кабела, m | Headphone cable (approx. 1.2m) |
| Време за работа на батерия | Up to 35 hrs. battery life |
| Време за зареждане | Approx. 5 Hours (Full charge) |
| Конектор | 3.5 mm Gold-plated L-shaped stereo mini plug |
| Шумопотискане | yes (Dual noise cancellation microphones) |
| Контрол на звука | Touch Sensor Control, Google assistant |
| Тип на свързване | Bluetooth 5.0 ( (with BLE, Effective Range: approx.10m), NFC |
| Други | Profile: A2DP, AVRCP, HFP, HSP; Suppoted audio format(s): LDAC, AAC, SBC; Supported content protection: SCMS-T |
| Цвят | Blue |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

