Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
Слушалки Dell Alienware Tri-Mode Wireless Gaming Headset | AW920H (Lunar Light) | ID - 119080
255.13€
498.99 лв. с ДДС
Микрофон:
Headset microphone, Uni-directional, Sensitivity -45 dBV/Pascal, Signal-To-Noise Ratio 53 dB
Тип:
Overhead
Други:
RGB lighting
Цвят:
Lunar Light
Статус:
Нов
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15013749
Избери добавки:
Цена:
255.13 €/
498.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
27.61€/мес.
255.13 €/
498.99 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
27.61€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Слушалки Dell Alienware Tri-Mode Wireless Gaming Headset | AW920H (Lunar Light)
255.13 €/
498.99 лв.
498.99 лв.
| Техническа характеристика на Слушалки Dell Alienware Tri-Mode Wireless Gaming Headset | AW920H (Lunar Light) | |
| Микрофон | Headset microphone, Uni-directional, Sensitivity -45 dBV/Pascal, Signal-To-Noise Ratio 53 dB |
| Тип | Overhead |
| Други | RGB lighting |
| Цвят | Lunar Light |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | Wireless |
| game | Геймърски |
| Конектор | USB |
| Шумопотискане | Active Noise Cancelling |
| Контрол на звука | Volume, microphone on/mute, answer call |
| Време за работа на батерия | Rechargeable, Run Time Up to 55 hours (Bluetooth) |
| Импеданс, Ohm | 32 Ohm |
| Честотен обхват, Hz | 20 - 40000 Hz |
| Чувствителност, dB | 117 dB |
| Дължина на кабела, m | USB-C to USB-A cable - detachable - 2 m |
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

