Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Аксесоари
- Скенер Brother ADS-2700W Document Scanner, White-Black
Скенер Brother ADS-2700W Document Scanner, White-Black | ID - 83661
466.30€
912.00 лв. с ДДС
Интерфейс:
Hi-Speed USB 2.0, USB Host (up to 64GB)
Безжична карта:
IEEE 8021.11b/g/n (Infrastructure Mode); Wi-Fi Direct (IEEE 8021.11g/n)
OS:
iPS, NewSoft Presto! BizCard OCR, Remote Setup; NewSoft Presto! Page Manager (for Mac), Nuance Paper Port 14SE (for Windows)
Други:
9.3cm LCD colour touchscreen; 256 MB RAM
Цвят:
White-Black
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15005662
Избери добавки:
Цена:
466.30 €/
912.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
50.45€/мес.
466.30 €/
912.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
50.45€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Скенер Brother ADS-2700W Document Scanner, White-Black
466.30 €/
912.00 лв.
912.00 лв.
| Техническа характеристика на Скенер Brother ADS-2700W Document Scanner, White-Black | |
| Интерфейс | Hi-Speed USB 2.0, USB Host (up to 64GB) |
| Безжична карта | IEEE 8021.11b/g/n (Infrastructure Mode); Wi-Fi Direct (IEEE 8021.11g/n) |
| Операционна система | iPS, NewSoft Presto! BizCard OCR, Remote Setup; NewSoft Presto! Page Manager (for Mac), Nuance Paper Port 14SE (for Windows) |
| Други | 9.3cm LCD colour touchscreen; 256 MB RAM |
| Цвят | White-Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Мрежа | 10Base-T/100Base-TX |
| Размер | 299 x 145 x 141 (without input tray) |
| Медия, тип | Glossy/Inkjet/Recycled/Standard/Thick/Thin paper |
| Медия, размер | A4, A5, A6, B5, B6, Executive, Legal, Letter |
| Медия, g/m2 | 50 - 209 g/m2 |
| Натоварване, стр./месец | Up to 60000 sheets monthly scan volume; Maximum Daily: Up to 3000 sheets |
| Съвместими операционни системи | Windows, Mac and Linux |
| Скенер, тип | Compact Sheet feddesktop scanner; Dual CIS (Contact Image Sensor) |
| Скенер резолюция | 600 x 600 dpi (optical); 1200 x 1200 dpi (Interpolated) |
| Дълбочина на цвета при сканиране | 48 bit |
| Нива на сивота | 256 (8 bit) |
| Методи на сканиране и функции за подобрение | Scan to: Image, File, OCR, Email, Searchable PDF, USB Host, Email Server, Network Folder, SFTP/FTP, Configurable Shortcuts |
| Мащабиране | - |
| Максимален размер на сканираната област, mm | Width: 51 - 215.9 mm, Length: 51 - 355.6 mm. Long paper scanning: up to 5000 mm |
| Скенер скорост черно, стр./мин | 35 ppm (A4); 24 ppm /48 ipm 2-sided scan |
| Скенер скорост цветно, стр./мин | 35 ppm (A4); 24 ppm /48 ipm 2-sided scan |
| Листоподаващо устройство | 50 sheet ADF |
| Двустранно сканиране | yes |
| Капацитет за хартия | 50 |
| Адаптер за негативи | - |
| Файлови формати | Including TIFF (BW only), JPEG (Greyscale/Colour), PDF, Secured PDF, Signed PDF, PDF/A-1b, Searchable PDF |
| OCR софтуер | yes |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

