Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Сървър DELL PowerEdge R620
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
5 ПРИЧИНИ
да изберете обновен продукт
Тестван в сервиз
С обновени хардуерни компоненти
В пъти по-евтин
С проверен произход
Гаранция
Сървър DELL PowerEdge R620 | ID - 9417
1659.65€
3,245.99 лв. с ДДС
Процесор:
2x Intel Xeon 6-Core E5, 2630 2300MHz 15MB,
RAM памет:
32GB DDR3 Registered
Хард диск:
250 GB 2 x 7200 rpm SATA 2.5"
Оптично у-во:
Slim DVD-RW
Мрежова карта:
4x LAN 10/100/1000
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:80063552
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Видео карта за компютър ATI Radeon HD 4550
7.00 €
Програмируем термостатен контролер BBoil Classic с жичен сензор
55.73 €
Безжичен температурен сензор proSmart
25.05 €
Видео карта за компютър nVidia Quadro NVS 300
7.00 €
PCI контролер за компютър Moxa C104H/PCI
14.00 €
Wi-Fi контролер PS Gate за отваряне на врати през смартфон
45.50 €
Сървър DELL PowerEdge R620
1659.65 €/
3,245.99 лв.
3,245.99 лв.
| Техническа характеристика на Сървър DELL PowerEdge R620 | |
| Процесор | 2x Intel Xeon 6-Core E5, 2630 2300MHz 15MB, |
| RAM памет | 32GB DDR3 Registered |
| Хард диск | 250 GB 2 x 7200 rpm SATA 2.5" |
| Оптично у-во | Slim DVD-RW |
| Мрежова карта | 4x LAN 10/100/1000 |
| Захранване | PSU 2x 750W |
| Други | Perc H710/512MB Controller with BBWC, |
| Кутия | Rack Mount 1U |
| Статус | А клас |
| Гаранция | 3 месеца |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




