Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Таблети
- Samsung Tablet SM-T865 Galaxy Tab S6 + KEYBOARD LTE 10.5 "
Samsung Tablet SM-T865 Galaxy Tab S6 + KEYBOARD LTE 10.5 " | ID - 93296
664.17€
1,299.00 лв. с ДДС
GPS:
Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO
TV Тунер:
-
Батерия:
Non-removable Li-Po 7040 mAh battery
Брой ядра:
Octa Core
Процесор:
Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 485 & 3x2.42 GHz Kryo 485 & 4x1.78 GHz Kryo 485)
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15007556
Избери добавки:
Цена:
664.17 €/
1,299.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
71.86€/мес.
664.17 €/
1,299.00 лв.
цена с ДДС
Samsung Tablet SM-T865 Galaxy Tab S6 + KEYBOARD LTE 10.5 "
664.17 €/
1,299.00 лв.
1,299.00 лв.
| Техническа характеристика на Samsung Tablet SM-T865 Galaxy Tab S6 + KEYBOARD LTE 10.5 " | |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO |
| TV Тунер | - |
| Батерия | Non-removable Li-Po 7040 mAh battery |
| Брой ядра | Octa Core |
| Процесор | Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 485 & 3x2.42 GHz Kryo 485 & 4x1.78 GHz Kryo 485) |
| Тип матрица | Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors |
| RAM памет | 6144MB |
| Хард диск | 128GB |
| Резолюция | 2560x1600 |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Операционна система | Android 9.0 (Pie) |
| Цвят | Silver |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Размер на дисплея, инч | 10.5" (26.67 cm) |
| Камера, предна | 8 MP, f/2.0, 26mm (wide), 1/4", 1.12µm, Video 1080p@30fps |
| Камера, задна | Dual: 13 MP, f/2.0, 26mm (wide), 1/3.4", 1.0µm, AF, 5 MP, f/2.2, 12mm (ultrawide), 1.12µm; HDR, panorama, Video 2160p@30fps |
| Пренос на данни | 4G |
| HDMI | - |
| Тегло, kg | 0.420 kg |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| USB | USB 3.1, Type-C 1.0 reversible connector; magnetic connector |
| Слот за карти | microSD |
| Максимална памет, GB | up to 1TB (dedicated slot) |
| Размер | 244.5 x 159.5 x 5.7 mm |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

