Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Таблети
- Samsung Tablet SM-T719 Galaxy Tab S2 8" 32GB LTE Gold
Samsung Tablet SM-T719 Galaxy Tab S2 8" 32GB LTE Gold | ID - 57760
433.58€
848.01 лв. с ДДС
GPS:
Yes, with A-GPS
TV Тунер:
-
Батерия:
Non-removable Li-Ion 4000 mAh battery
Брой ядра:
Octa Core
Процесор:
Octa-core (4x1.9 GHz & 4x1.3 GHz)
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15001040
Избери добавки:
Цена:
433.58 €/
848.01 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
46.91€/мес.
433.58 €/
848.01 лв.
цена с ДДС
Samsung Tablet SM-T719 Galaxy Tab S2 8" 32GB LTE Gold
433.58 €/
848.01 лв.
848.01 лв.
| Техническа характеристика на Samsung Tablet SM-T719 Galaxy Tab S2 8" 32GB LTE Gold | |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| TV Тунер | - |
| Батерия | Non-removable Li-Ion 4000 mAh battery |
| Брой ядра | Octa Core |
| Процесор | Octa-core (4x1.9 GHz & 4x1.3 GHz) |
| Тип матрица | Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors |
| RAM памет | 3072MB |
| Хард диск | 32GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Операционна система | Android 6.0 |
| Цвят | Gold |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Размер на дисплея, инч | 8.0" (20.32 cm) |
| Камера, предна | 2.1 MP |
| Камера, задна | 8.0 MP |
| Пренос на данни | 4G |
| HDMI | - |
| Тегло, kg | 0.272 kg |
| Bluetooth | Bluetooth v 4.1 |
| USB | microUSB v2.0 |
| Слот за карти | microSD |
| Максимална памет, GB | up to 256 GB |
| Размер | 134.8 x 198.6 x 5.6 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

