Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Таблети
- Samsung Tablet SM-T713 Galaxy Tab S2 8" 32GB WiFi Black
Samsung Tablet SM-T713 Galaxy Tab S2 8" 32GB WiFi Black | ID - 57758
346.14€
676.99 лв. с ДДС
GPS:
GPS, Glonass
TV Тунер:
-
Батерия:
Li-Ion 4,000 mAh
Брой ядра:
Octa Core
Процесор:
Octa-core(1.8GHz Quad + 1.4GHz Quad)
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15001038
Избери добавки:
Цена:
346.14 €/
676.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
37.45€/мес.
346.14 €/
676.99 лв.
цена с ДДС
Samsung Tablet SM-T713 Galaxy Tab S2 8" 32GB WiFi Black
346.14 €/
676.99 лв.
676.99 лв.
| Техническа характеристика на Samsung Tablet SM-T713 Galaxy Tab S2 8" 32GB WiFi Black | |
| GPS | GPS, Glonass |
| TV Тунер | - |
| Батерия | Li-Ion 4,000 mAh |
| Брой ядра | Octa Core |
| Процесор | Octa-core(1.8GHz Quad + 1.4GHz Quad) |
| Тип матрица | Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors |
| RAM памет | 3072MB |
| Хард диск | 32GB |
| Резолюция | 2048x1536 |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 |
| Операционна система | Android 6.0, Marshmallow |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Размер на дисплея, инч | 8.0" (20.32 cm) |
| Камера, предна | 2.0 MP |
| Камера, задна | 8.0 MP |
| Пренос на данни | no3G |
| HDMI | - |
| Тегло, kg | 0.265 kg |
| Bluetooth | Bluetooth v4.1 |
| USB | Micro USB |
| Слот за карти | MicroSD |
| Максимална памет, GB | Up to 128GB |
| Размер | 134.9 x 198.6 x 5.6 |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

