Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Samsung Smartphone SM-N960F Galaxy Note 9 Purple
Samsung Smartphone SM-N960F Galaxy Note 9 Purple | ID - 77269
843.12€
1,649.00 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-core (4x2.7 GHz Mongoose M3 & 4x1.8 GHz Cortex-A55)
RAM памет:
6144MB
Хард диск:
128GB
Дисплей, inch:
6.4" (16.26 cm)
Резолюция:
2960x1440
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15004928
Избери добавки:
Цена:
843.12 €/
1,649.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
91.23€/мес.
843.12 €/
1,649.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
91.23€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Samsung Smartphone SM-N960F Galaxy Note 9 Purple
843.12 €/
1,649.00 лв.
1,649.00 лв.
| Техническа характеристика на Samsung Smartphone SM-N960F Galaxy Note 9 Purple | |
| Процесор | Octa-core (4x2.7 GHz Mongoose M3 & 4x1.8 GHz Cortex-A55) |
| RAM памет | 6144MB |
| Хард диск | 128GB |
| Дисплей, inch | 6.4" (16.26 cm) |
| Резолюция | 2960x1440 |
| Сензорен дисплей | Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors |
| Операционна система | Android |
| Цвят | Purple |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Камера, MP, предна | Dual: 12 MP, f/1.5-2.4, 26mm, 1/2.55", 1.4µm, dual pixel PDAF, OIS; 12 MP, f/2.4, 52mm, 1/3.6", 1µm, AF, OIS, 2x optical zoom |
| Камера, MP, задна | 8 MP, f/1.7, 25mm, 1/3.6", 1.22µm, AF |
| Светкавица | LED flash |
| Сензори | Iris scanner, fingerprint (rear-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer, heart rate, SpO2 |
| Мрежа | GSM / HSPA / LTE |
| GPS / A-GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| MP3 плейър | MP3/WAV/eAAC+/FLAC player |
| MP4 плейър | MP4/DivX/XviD/H.265 player |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | Photo/video editor, Document editor |
| USB | 3.1, Type-C 1.0 reversible connector |
| Брой SIM карти | Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Слот за карти | microSD |
| Максимална памет, GB | up to 512 GB (uses SIM 2 slot) |
| Батерия, mAh | Non-removable Li-Ion 4000 mAh battery |
| Размер | 161.9 x 76.4 x 8.8 |
| Тегло, g | 201 g |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

