Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Samsung SM-G556 Galaxy Xcover 7 128GB 6GB EE Black
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Samsung SM-G556 Galaxy Xcover 7 128GB 6GB EE Black | ID - 118845
255.13€
498.99 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-Core 2.2GHz, 2GHz
RAM памет:
6GB
Хард диск:
128GB
Дисплей, inch:
6.6" (16.76 cm)
Резолюция:
2408x1080
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15013693
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Samsung SM-G556 Galaxy Xcover 7 128GB 6GB EE Black
255.13 €/
498.99 лв.
498.99 лв.
| Техническа характеристика на Samsung SM-G556 Galaxy Xcover 7 128GB 6GB EE Black | |
| Процесор | Octa-Core 2.2GHz, 2GHz |
| RAM памет | 6GB |
| Хард диск | 128GB |
| Дисплей, inch | 6.6" (16.76 cm) |
| Резолюция | 2408x1080 |
| Сензорен дисплей | TFT LCD, Corning Gorilla Glass Victus+ |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct |
| Операционна система | Android |
| Други | 3.5mm jack; IP68 dust/water resistant (up to 1.5m for 35 min); Drop-to-concrete resistance from up to 1.5m |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Камера, MP, предна | 5 MP, f/2.0, (wide) |
| Камера, MP, задна | 50 MP, f/1.8, (wide), 1/2.76", 0.64µm, PDAF; Video: 1080p@30fps |
| Светкавица | Dual-LED flash, HDR, panorama |
| Сензори | Accelerometer, Gyro Sensor, Geomagnetic Sensor, Light Sensor, Proximity Sensor |
| Мрежа | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| GPS / A-GPS | GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3, A2DP, LE, NFC |
| MP3 плейър | MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA |
| MP4 плейър | MP4, M4V, 3GP, 3G2, AVI, FLV, MKV, WEBM |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | yes |
| USB | USB Type-C 2.0, charging connector pins |
| Брой SIM карти | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Слот за карти | microSDXC (dedicated slot) |
| Максимална памет, GB | up to 1 TB |
| Батерия, mAh | Li-Po 4050 mAh, removable, Charging: 15W wired |
| Размер | 169.0 x 80.1 x 10.2 mm |
| Тегло, g | 240 g |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




