Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Samsung Smartphone SM-J330 GALAXY J3 2017 16GB Dual Sim Gold
Samsung Smartphone SM-J330 GALAXY J3 2017 16GB Dual Sim Gold | ID - 63002
192.76€
377.01 лв. с ДДС
Процесор:
Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53
RAM памет:
2048MB
Хард диск:
16GB
Дисплей, inch:
5.0" (12.70 cm)
Резолюция:
1280x720
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15003053
Избери добавки:
Цена:
192.76 €/
377.01 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
20.86€/мес.
192.76 €/
377.01 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
20.86€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Samsung Smartphone SM-J330 GALAXY J3 2017 16GB Dual Sim Gold
192.76 €/
377.01 лв.
377.01 лв.
| Техническа характеристика на Samsung Smartphone SM-J330 GALAXY J3 2017 16GB Dual Sim Gold | |
| Процесор | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53 |
| RAM памет | 2048MB |
| Хард диск | 16GB |
| Дисплей, inch | 5.0" (12.70 cm) |
| Резолюция | 1280x720 |
| Сензорен дисплей | PLS capacitive touchscreen, 16M colors |
| Операционна система | Android |
| Цвят | Gold |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Камера, MP, предна | 5MP, f/2.2, LED flash |
| Камера, MP, задна | 13MP, f/1.9, autofocus |
| Светкавица | LED Flash |
| Сензори | Accelerometer, proximity |
| Мрежа | GSM / HSPA / LTE |
| GPS / A-GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Bluetooth | Bluetooth v 4.2 |
| MP3 плейър | MP3/WAV/eAAC+/Flac player |
| MP4 плейър | MP4/H.264 player |
| FM радио | FM radio |
| Преглед на документи | Document viewer, Photo/video editor |
| USB | microUSB 2.0 |
| Брой SIM карти | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Слот за карти | microSD |
| Максимална памет, GB | up to 256GB |
| Батерия, mAh | Non-removable Li-Ion 2400 mAh battery |
| Размер | 70.3 x 143.2 x 8.2 |
| Тегло, g | 142g. |
Свързани продукти
Подобни продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

