Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Samsung Smartphone SM-J320F GALAXY J3 2016 DS 8GB Black
Samsung Smartphone SM-J320F GALAXY J3 2016 DS 8GB Black | ID - 58404
122.20€
239.00 лв. с ДДС
Процесор:
Quad-core 1.5 GHz Cortex-A7
RAM памет:
1536MB
Хард диск:
8GB
Дисплей, inch:
5.0" (12.70 cm)
Резолюция:
1280x720
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15001641
Избери добавки:
Цена:
122.20 €/
239.00 лв.
Не ти достигат още 30.80€ за безплатна доставка
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
13.22€/мес.
122.20 €/
239.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
13.22€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Samsung Smartphone SM-J320F GALAXY J3 2016 DS 8GB Black
122.20 €/
239.00 лв.
239.00 лв.
| Техническа характеристика на Samsung Smartphone SM-J320F GALAXY J3 2016 DS 8GB Black | |
| Процесор | Quad-core 1.5 GHz Cortex-A7 |
| RAM памет | 1536MB |
| Хард диск | 8GB |
| Дисплей, inch | 5.0" (12.70 cm) |
| Резолюция | 1280x720 |
| Сензорен дисплей | Super AMOLED capacitive touchscreen |
| Операционна система | Android |
| Цвят | Black |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Камера, MP, предна | 5 MP, f/2.2, 720p@30fps |
| Камера, MP, задна | 8 MP, f/2.2, autofocus |
| Светкавица | LED flash |
| Сензори | Accelerometer, proximity |
| Мрежа | GSM / HSPA / LTE |
| GPS / A-GPS | Yes, with A-GPS |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Bluetooth | Bluetooth v4.1 |
| MP3 плейър | MP3/WAV/eAAC+/Flac player |
| MP4 плейър | MP4/H.264 player |
| FM радио | FM radio, RDS, recording |
| Преглед на документи | Document viewer |
| USB | microUSB v2.0 |
| Брой SIM карти | Dual SIM (Micro-SIM, dual stand-by) |
| Слот за карти | microSD |
| Максимална памет, GB | up to 128 GB |
| Батерия, mAh | Removable Li-Ion 2600 mAh battery |
| Размер | 71.0 x 142.3 x 7.9 |
| Тегло, g | 138 g |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

