Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Samsung Smartphone SM-A520F GALAXY A5 2017 32GB Gold
Samsung Smartphone SM-A520F GALAXY A5 2017 32GB Gold | ID - 59184
254.62€
497.99 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-core 1.9 GHz Cortex-A53
RAM памет:
3072MB
Хард диск:
32GB
Дисплей, inch:
5.2" (13.21 cm)
Резолюция:
1920x1080
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15001934
Избери добавки:
Цена:
254.62 €/
497.99 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
27.55€/мес.
254.62 €/
497.99 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Купи на изплащане.
10x
27.55€/мес.
Бърза поръчка по телефон:
Samsung Smartphone SM-A520F GALAXY A5 2017 32GB Gold
254.62 €/
497.99 лв.
497.99 лв.
| Техническа характеристика на Samsung Smartphone SM-A520F GALAXY A5 2017 32GB Gold | |
| Процесор | Octa-core 1.9 GHz Cortex-A53 |
| RAM памет | 3072MB |
| Хард диск | 32GB |
| Дисплей, inch | 5.2" (13.21 cm) |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Сензорен дисплей | Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors |
| Операционна система | Android |
| Цвят | Gold |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| Камера, MP, предна | 16MP, f/1.9, 1080p |
| Камера, MP, задна | 16MP, f/1.9, 27mm, autofocus |
| Светкавица | LED flash |
| Сензори | Accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer |
| Мрежа | GSM / HSPA / LTE |
| GPS / A-GPS | Yes, with A-GPS |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| MP3 плейър | MP3/WAV/WMA/eAAC+/FLAC player |
| MP4 плейър | MP4/WMV/H.265 player |
| FM радио | yes |
| Преглед на документи | Document editor, Photo/video editor |
| USB | USB |
| Брой SIM карти | Single SIM (Nano-SIM) |
| Слот за карти | microSD |
| Максимална памет, GB | up to 256GB |
| Батерия, mAh | Li-Po 3000 mAh |
| Размер | 71.4 x 146.1 x 7.9 |
| Тегло, g | 157g |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства


.png)

