Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Samsung SM-S938B GALAXY S25 Ultra 5G 1TB 12GB Titanium Green
Samsung SM-S938B GALAXY S25 Ultra 5G 1TB 12GB Titanium Green | ID - 134205
1559.95€
3,051.00 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-core (2x4.47 GHz Oryon V2 Phoenix L + 6x3.53 GHz Oryon V2 Phoenix M); Qualcomm SM8750-AB Snapdragon 8 Elite (3 nm); GPU Adreno 830
RAM памет:
12GB
Хард диск:
1000GB
Дисплей, inch:
6.9" (17.53 cm)
Резолюция:
3120x1440
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15015707
Избери добавки:
Цена:
1559.95 €/
3,051.00 лв.
Безплатна доставка над 153€
или купи на изплащане:
1559.95 €/
3,051.00 лв.
цена с ДДС
или купи на изплащане:
Бърза поръчка по телефон:
Samsung SM-S938B GALAXY S25 Ultra 5G 1TB 12GB Titanium Green
1559.95 €/
3,051.00 лв.
3,051.00 лв.
| Техническа характеристика на Samsung SM-S938B GALAXY S25 Ultra 5G 1TB 12GB Titanium Green | |
| Процесор | Octa-core (2x4.47 GHz Oryon V2 Phoenix L + 6x3.53 GHz Oryon V2 Phoenix M); Qualcomm SM8750-AB Snapdragon 8 Elite (3 nm); GPU Adreno 830 |
| RAM памет | 12GB |
| Хард диск | 1000GB |
| Дисплей, inch | 6.9" (17.53 cm) |
| Резолюция | 3120x1440 |
| Сензорен дисплей | Dynamic LTPO AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 2600 nits (peak); Corning Gorilla Armor 2; Always-on display |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, tri-band, Wi-Fi Direct |
| Операционна система | Android |
| Други | IP68 dust/water resistant (up to 1.5m for 30 min), Stylus |
| Цвят | Titanium Green |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Камера, MP, предна | 12 MP, f/2.2, 26mm (wide), 1/3.2", 1.12µm, dual pixel PDAF; Video 4K@30/60fps, 1080p@30fps |
| Камера, MP, задна | Quad::200 MP, f/1.7, 24mm (wide), 10 MP, f/2.4, 67mm (telephoto), 3x optical zoom, 50 MP, f/3.4, 111mm (periscope telephoto), 5x optical zoom, 50 MP, f/1.9, 120? (ultrawide), Super Steady video ; Video: 8K@24/30fps, 4K@30/60/120fps, 1080p@30/60/240fps |
| Светкавица | Laser AF, Best Face, LED flash, auto-HDR, panorama |
| Сензори | Fingerprint (under display, ultrasonic), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer |
| Мрежа | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G |
| GPS / A-GPS | GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4, A2DP, LE; NFC |
| MP3 плейър | MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA, DFF, DSF, APE |
| MP4 плейър | MP4, M4V, 3GP, 3G2, AVI, FLV, MKV, WEBM |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | yes |
| USB | USB Type-C 3.2, DisplayPort 1.2, OTG |
| Брой SIM карти | Nano SIM+eSIM |
| Слот за карти | - |
| Максимална памет, GB | - |
| Батерия, mAh | Li-Ion 5000 mAh, Charging: 45W wired, PD3.0, 65% in 30 min; 25W wireless (Qi2); 4.5W reverse wireless |
| Размер | 162.8 x 77.6 x 8.2 mm |
| Тегло, g | 218 g |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




