Категории
0
Употребявани лаптопи
Употребявани компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 7010
- Intel Core i3, 3240
- 4096MB DDR3
- 250 GB SATA
- Slim desktop
- Виж офертата
-
Употребявани монитори
Периферия
Нова техника
Касови апарати
0
- ПРОМОЦИИТОП
- Kozelat B2B
- КАСОВ АПАРАТ В EUR
-
Лаптопи
-
Компютри
-
ТОП ОФЕРТА
НА СЕДМИЦАТА- DELL Optiplex 990
- Intel Core i5, 2500
- 8192MB DDR3
- 160GB SSD
- MiniTower
- Виж офертата
-
- Монитори
-
Периферия
-
Нова техника
- Касови апарати
- POS системи
- IoT
- ПОДДРЪЖКА
- Мобилни Устройства
- Samsung SM-G991B GALAXY S21 5G 256 GB
Изчерпан: Този продукт очаква зареждане
Samsung SM-G991B GALAXY S21 5G 256 GB | ID - 99455
883.51€
1,728.00 лв. с ДДС
Процесор:
Octa-core (1x2.9 GHz Cortex-X1 & 3x2.80 GHz Cortex-A78 & 4x2.2 GHz Cortex-A55), Exynos 2100 (5 nm), Mali-G78 MP14
RAM памет:
8GB
Хард диск:
256GB
Дисплей, inch:
6.2" (15.75 cm)
Резолюция:
2400x1080
ПОДРОБНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Код на продукта:15009764
Избери добавки:
подобни продукти
в наличност
Смартфон Apple iPhone 11
408.52 €
Смартфон Apple iPhone 11
336.94 €
Samsung SM-A175 LTE GALAXY A17 256GB 4GB Black
244.91 €
Apple iPhone Air 512GB Cloud White
1,405.54 €
Samsung SM-A175 LTE GALAXY A17 128GB 4GB Black
183.55 €
Apple iPhone Air 512GB Light Gold
1,405.54 €
Смартфон Apple iPhone 11
336.94 €
Samsung SM-G991B GALAXY S21 5G 256 GB
883.51 €/
1,728.00 лв.
1,728.00 лв.
| Техническа характеристика на Samsung SM-G991B GALAXY S21 5G 256 GB | |
| Процесор | Octa-core (1x2.9 GHz Cortex-X1 & 3x2.80 GHz Cortex-A78 & 4x2.2 GHz Cortex-A55), Exynos 2100 (5 nm), Mali-G78 MP14 |
| RAM памет | 8GB |
| Хард диск | 256GB |
| Дисплей, inch | 6.2" (15.75 cm) |
| Резолюция | 2400x1080 |
| Сензорен дисплей | Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 1300 nits (peak) |
| Безжична карта | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Операционна система | Android |
| Цвят | Pink |
| Статус | Нов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Камера, MP, предна | 10 MP, f/2.2, 26mm (wide), 1/3.24", 1.22µm, Dual Pixel PDAF; Video 4K@30/60fps, 1080p@30fps |
| Камера, MP, задна | Triple: 12 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/1.76", 1.8µm, Dual Pixel PDAF, OIS; 64 MP, f/2.0, 29mm (telephoto), 1/1.72", 0.8µm, PDAF, OIS, 1.1x optical zoom, 3x hybrid zoom; 12 MP, f/2.2, 13mm, 120 (ultrawide), 1/2.55" 1.4µm, Super Steady video |
| Светкавица | LED flash, auto-HDR, panorama |
| Сензори | Fingerprint (under display, ultrasonic), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer |
| Мрежа | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G |
| GPS / A-GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| MP3 плейър | yes |
| MP4 плейър | yes |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | yes |
| USB | USB Type-C 3.2, USB On-The-Go |
| Брой SIM карти | Dual SIM (Nano-SIM and/or eSIM, dual stand-by) |
| Слот за карти | - |
| Максимална памет, GB | - |
| Батерия, mAh | Li-Ion 4000 mAh, non-removable |
| Размер | 151.7 x 71.2 x 7.9 mm |
| Тегло, g | 169 g |
Свързани продукти
* Инсталираната операционна система е съобразена с поколението на процесора и изискванията на Microsoft.
Всеки клиент, закупил лаптоп или компютър в рамките на кампанията, получава еднократна безплатна диагностика и профилактика, която включва:
- 🔧 Професионално почистване и проверка на охлаждането
- 💻 Тестване на диск, памет и основни компоненти
- ⚙️ Пълно сканиране за вируси и софтуерни проблеми
- 📄 Сервизна карта със състояние и препоръки
Важно:
- Услугата може да бъде заявена по телефон или имейл след 6-ия месец от датата на покупка.
- Техниката може да бъде доставена лично в сервизите на Kozelat в София или Варна, или изпратена по куриер (разходите са за сметка на клиента).
- Услугата важи само за обновени лаптопи и компютри и не се отнася за монитори, аксесоари и други продукти.




POS системи
Умни Устройства




